mutemet


Facebook'ta Paylaş

mutemet
Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
Hesaplama sonucunu görebilmek için maaş robotunu Facebookta paylaşmalısınız.!
X
Facebook'ta Paylaş

Bu maaş hesaplama robotunu Facebookta paylaşarak arkadaşlarınızında bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Paylaşmadan sınırsız kullanmak istiyorsanız Sosyal Sorumluluk Üyeliği sistemine geçiş yapmalısınız.

Temmuz 2018 Memur ve Emekli Maaş ZammıMemur Sendikalarının katılımlarıyla 1 Ağustos 2017 tarihinde yapılan toplu sözleşme ile memurlara 2018 yılının birinci dönemi için (Ocak-Haziran) %4, 2018 ikinci dönemi için (Temmuz-Aralık) %3,5 oranında zam yapılması kararlaştırılmıştır.

2018 Mayıs ayının enflasyon rakamları da açıklandıktan sonra, 2018 yılı ilk 5 ay enflasyonun yüzde % 6,39 olarak tespit edilmiştir. Memur ve Emekli Temmuz maaş zamlarının kesinleşmesi için sadece Haziran ayı enflasyon oranının açıklanması kalmış durumda. Haziran ayı enflasyon farkı hariç, 5 Aylık Enflasyon farkı olan %2,39 oranı dahil şu an itibariyle memur ve emekli maaşlarına en az % 5,89 oranında zam alması kesinleşmiş durumda.

Ayrıca, 2018 yılı içinde her ay ortalama 1,17 oranında enflasyon artmıştır.

Haziran ayı enflasyon oranının aylık ortalamaya göre 1,17 olarak düşünürsek, Temmuz 2018 memur maaşının %7,06 artacağı tahmin edilmektedir.

Haziran Enflasyon Oranının Kesinleşmesine Müteakip Aynı Anda Sitemizden Memur Maaş Hesaplama Robotunu tıklayarak temmuz maaş zammı oranıyla maaşınızın ne kadar arttığını görebilirsiniz.

Memur Maaş Hesaplama Robotu Sitemizde profesyonel mutemetlerce hazırlanarak siz kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.

mutemet

Hata ve Sorun bildirmek için bize mail atınız.
uzmanmutemet@gmail.comFacebook'ta Paylaş