mutemet


Facebook'ta Paylaş

mutemet
Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
Hesaplama sonucunu görebilmek için maaş robotunu Facebookta paylaşmalısınız.!
X
Facebook'ta Paylaş

Bu maaş hesaplama robotunu Facebookta paylaşarak arkadaşlarınızında bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Paylaşmadan sınırsız kullanmak istiyorsanız Sosyal Sorumluluk Üyeliği sistemine geçiş yapmalısınız.

SAFRA KESESİ AMELİYATINDA SARGI BEZİ UNUTTULARBursa’da yaşanan olayda safra ameliyatı sonrası kadın hastanın karnında sargı bezini unuttular.

1,5 yıl önce karın ağrısı şikayetiyle Bursa Devlet Hastanesi'ne giden 53 yaşındaki 3 çocuk annesi M.A'ya yapılan testler sonucu safra kesesinin alınacağı söylendi. Hastanede İlk etapta kapalı safra kesesi ameliyatı olan hasta 2 gün sonra tekrar kötüleşince tahlil yaptırıp ikinci defa açık ameliyat edildi. Ancak ameliyat sonrası kadının ağrıları geçmek bilmedi. Daha sonra başka bir Devlet Hastanesi'ne, oradan da Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edilen M.A'nın bir türlü geçmeyen ağrılarına çare bulunamadı.

Ağrıları geçmeyen M.A. 15 gün önce özel bir hastaneye gitti. Burada yapılan kontrollerde kadının karnında yabancı bir cisim fark edildi. Hemen ameliyata alınan hastanın karnından sargı bezi çıktı. Ölümden dönen M.A'nın ailesi sorumlular hakkında suç durusunda bulunmaya hazırlanıyor.

Ameliyatta çıkarılan sargı bezi hem doktorları hem de aile fertlerini şaşkınlığa sevk ederken, bu kadar büyüklükteki yabancı bir cismin nasıl unutulduğu ise merak konusu oldu.

mutemet

Hata ve Sorun bildirmek için bize mail atınız.
uzmanmutemet@gmail.comFacebook'ta Paylaş