mutemet


Facebook'ta Paylaş

mutemet
Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
Hesaplama sonucunu görebilmek için maaş robotunu Facebookta paylaşmalısınız.!
X
Facebook'ta Paylaş

Bu maaş hesaplama robotunu Facebookta paylaşarak arkadaşlarınızında bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Paylaşmadan sınırsız kullanmak istiyorsanız Sosyal Sorumluluk Üyeliği sistemine geçiş yapmalısınız.

ACUN ILICALI DAVA AÇMAYA HAZIRLANIYORAcun Ilıcalı bütün uyarılara rağmen Fox Tv’de devam eden yemekteyiz programının bir benzeri olan kaynanaların gelinleri ile birlikte yarıştığı programa dava açmaya hazırlanıyor.

TV8'deki Yemekteyiz'in benzerini Fox'ta yapan Zuhal Topal'a çok kırgın ve kızgın olan Acun Ilıcalı, “Zuhal Topal'ın yaptığı ancak bizde olur. Aynı değil format diyorlar, nesi aynı değil, bal gibi de aynı işte" dedi.

Yemekteyiz programının reytinglerinin düştüğü hatırlatılınca Ilıcalı, "Düşer tabii... Sen de git Survivor'ın benzerini yap Survivor'ın da reytingleri düşer. Popstar dönemininde nasıl birbirlerinden çalıyorlardı" dedi.

MADDİ ZARARIN KARŞILANMASI TALEP EDİLECEK

Hem Zuhal Topal'a hem Fox TV'ye ağır bir tazminat davası açmaya hazırlanan Ilıcalı, “maddi zararımızın karşılanmasını da talep edeceğiz” dedi.

Merakla beklenen Exathlon yarışmasının Türkiye’ye getirilip getirilmeyeceği sorulması üzerine, "Survivor varken olmaz. Kafa karıştırırız" açıklamalarında bulundu.

mutemet

Hata ve Sorun bildirmek için bize mail atınız.
uzmanmutemet@gmail.comFacebook'ta Paylaş