Yeni profil mesajları

tus a gidip döndükten sonra üniversite için nakil yapılacak fakat yüklenme senedi var onu nasıl hesaplarım başınıza geldimi
Ali Selvi
Ali Selvi
Bildiğim kadarıyla yüklenme senetlerini il sağlık müdürlükleri düzenliyor. Başka ca bir bilgim yok
Kaleme Kuvvet, Dile Yürek Gerek. Ha Bugün Ha Yarın Diye Beklemek Yok, Varsa bir cümlen Acilen Söylemek Gerek. Susa Susa Yaşanmaz, Kelimeleri Uçurmak Gerek...Varsın Anlaşılmasın Hiç bir cümlemiz , Kendimizle Konuşmamız Gerek...Yaza Yaza Susun, Çığlık Atmak İçin Sese Ne Gerek...Bir El..Bir Yürek...Bize Sadece bir cümle Gerek. Hadi Sessiz Sessiz Yazın Şimdi...Seslice Okuyan Vardır Elbet...
merhaba SSK Tavanını aştığından kanun gereği bir sonraki ayda işlemem gereken miktarla ilgili nasıl bir uygulama yapmam gerekir. yardımcı olabilirmisiniz
Ali Selvi
Ali Selvi
lütfen sorunuzu yeni bir başlık açarak forumda sorunuz.
elifalya
forumda sordum ama cevap yazan olmadı yinede teşekkür ederim .
Ömür bey iyi akşamlar. Bir sorunum var. Konu açtım ancak buradan da paylaşmak istedim. Bilginiz var ise yardımcı olursanız çok memnun olurum. Kusura bakmayın.

Ömür Kandemir
Ömür Kandemir
Sorunuza cevap verdim , maalesef yapılan işlem doğrudur.
Ali bey iyi akşamlar. Bir sorunum var. Konu açtım ancak görmeme ihtimaliniz yüksek. Buradan paylaşarak sizden bilginiz var ise yardımcı olmanızı rica edeceğim.

selamlar ali bey. maaş verilerini kontrol etmek istiyorum. kesenek bilgi sistemini farklı tarayıcı ve bilgisayarlardan denememe rağmen giriş yapamıyorum. Hatası 500: WSWS3713E: uyg.sgk.gov.tr:443 uzak sunucusuna bağlanma işlemi başarısız oldu. Şu hatayı aldı: javax.net.ssl.SSLException: Ölümcül uyarı alındı: handshake_failure hatası veriyor. sgk kaynaklı genel bir hatamıdır? kolay gelsin...
Ali Selvi
Ali Selvi
Göreve yeni başlayan personel sgk girişini yapmak için bu gün sgk sistemine girmeye çalıştım ne yaptıysam ben de giriş yapamadım sanırım sistemsel sıkıntı var bu gün. Yarın veya p. tesi tekrar deneyiniz.
S.a efe hocam. İyi Çalışmalar, kolay gelsin. Uzun zamandır foruma da yazmadınız inş bi probleminiz yoktur. Sağlıcakla hocam.
efeozgur
efeozgur
Merhaba ömer bey. muhakkik olarak bir dosyada soruşturma yapıyorum. baya bi çetrefilli o yüzden program olduğu gibi kaldı. en kısa sürede tamamlayacam inşallah. çok özür diliyorum. Saygılar.
ömerfaruk
Özür dilenecek bişey yok efe bey. Başka problemler olmasında gerisi hallolur nasıl olsa. Kolay gelsin işleriniz.
efeozgur
efeozgur
teşekkürler ömer bey görüşmek üzere..
Üst Alt