• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli Yeni işe başlayan 4B Sözleşmeli Bedelli Askerlik dönüşü maaş

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Fatih Mehmet DAĞ

ßâßâ Mùtêmêt☻
Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat/Yerköy
personeli ücretsiz izinden dönüş olarak işaretleyin kaç gün kısıt maaş verecekseniz rakamı
Personelin girişini yanlış yapmışsınız, 16/09 da başlayan personelin giriş tarihi 19/09 yapılmaz.
O nedenle iptal edip yeniden giriş bildirgesi vermeniz gerekmektedir.
İşe giriş bildirgesi ile ilgili aşağıdaki konuyu okumanızı tavsiye ediyorum.
personel yazı işleri ile görüşüp personeli mutemetliğe yönlendirip konuşması gerekiyordu. 16.09.2019de başlayan personeli sgk girişi işe girişte evrak tarihi 16.09.2019 işe başlama 17.09.2019 olarak verilirdi.

serap taşar

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
iki günlük maaşı formdaki bordro dan faydalanarak yaptım
giriş bildirgesini iptal edip tekrardan istisnai durum işaretleyerek tekrar giriş yaptım
sıkıntı kalmadı sanırım

Hüseyin ÇEVİK

Site Admin

Yönetici
Site Admin
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Bayat
İPC için SGK ile görüşmenizi tavsiye ederim.
SGKdakilere personel bedelli askere gitmişti, çıkış vermeyecek ücretsiz izinli gösterecektik. Fakat arkadaş yanlışlıkla çıkış vermiş; çıkışı iptal edebilir misiniz, iptal ettiğinizde İPC de iptal olur mu diye. Büyük ihtimalle İPCyi de iptal edeceklerdir.
Bu durumda hem çıkış bildirgesini hem giriş bildirgesini iptal etmeniz lazım. Ağustos için (22/08 giriş; 2 gün prim, 22 gün eksik gün. Nedeni de ücretsiz izin olarak bildirebilirsiniz)

serap taşar

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
İPC için SGK ile görüşmenizi tavsiye ederim.
SGKdakilere personel bedelli askere gitmişti, çıkış vermeyecek ücretsiz izinli gösterecektik. Fakat arkadaş yanlışlıkla çıkış vermiş; çıkışı iptal edebilir misiniz, iptal ettiğinizde İPC de iptal olur mu diye. Büyük ihtimalle İPCyi de iptal edeceklerdir.
Bu durumda hem çıkış bildirgesini hem giriş bildirgesini iptal etmeniz lazım. Ağustos için (22/08 giriş; 2 gün prim, 22 gün eksik gün. Nedeni de ücretsiz izin olarak bildirebilirsiniz)
kabul ederler inşallah teşekkür

Hüseyin ÇEVİK

Site Admin

Yönetici
Site Admin
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Bayat
Etmeleri lazım, öncelikle konuşun sonrasında istedikleri belgelerle resmi yazı yazarsınız. Sonucu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Ancak acele etmeniz lazım. Ağustos bildirgesinde Pazartesi (23/09) son gün fazla vaktiniz kalmamış.

serap taşar

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Etmeleri lazım, öncelikle konuşun sonrasında istedikleri belgelerle resmi yazı yazarsınız. Sonucu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Ancak acele etmeniz lazım. Ağustos bildirgesinde Pazartesi (23/09) son gün fazla vaktiniz kalmamış.
konuştum sgk ile hiçbir şekilde düzelmiyor dedi çıkış için iptal edilmez dedi ceza da gelir dedi
girişi de istisnai durum olarak tekrar giriş yapmıştık o da aynı gün olmamış dedi oda iptal olmaz dedi ancak kişiden dilekçe alıp yazı yazılırsa iptal olur dedi sgk

Hüseyin ÇEVİK

Site Admin

Yönetici
Site Admin
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Bayat
konuştum sgk ile hiçbir şekilde düzelmiyor dedi çıkış için iptal edilmez dedi ceza da gelir dedi
girişi de istisnai durum olarak tekrar giriş yapmıştık o da aynı gün olmamış dedi oda iptal olmaz dedi ancak kişiden dilekçe alıp yazı yazılırsa iptal olur dedi sgk
Yapacak birşey yok o zaman daha dikkatli olmak lazım maalesef :(

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Forumda Üye Arayın

Üst Alt