• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli Süresi Biten İhalede Birim fiyat cetvelinde İki Kalem Toplamı

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

bzk66

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Spor
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara
Açik ihale ile birim fiyat üzerinden 50 ton kömür 2 ton odun alacaktım, birim fiyat cetvelinde ikisi bir arada tek kalem (adı: 50 ton kömür 2 ton odun) miktari 52 ton çıkmış zeyilname düzenleyemiyorum süre bitti ne yapmaliyim

R.P.

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
M.E.B.
Çalıştığınız İl/İlçe
Nevşehir / Merkez
Yaptığınız şey doğru değil her şeyden önce ödeme de sıkıntı yaşarsınız hele birde kontrollere yakalanacak olur iseniz çok ciddi başınız ağrır.Diğer taraftan Bağlı bulunduğunuz Mal Müdürlüğü / Defterdarlık Muhasebe müdürlüğüde konuya karşı çıkacağı düşüncesindeyim Bu nedenlerle;İhaleyi İptal Edip Tekrardan Açmak var Ancak açık ihalede süre uzun eğer alacakların kurtarıyor ise 21/f İle daha kısa sürede ihaleye çıkabilirsin 21/f Kdv Hariç 301.228,00 Tl.

bzk66

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Spor
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara
Yaptığınız şey doğru değil her şeyden önce ödeme de sıkıntı yaşarsınız hele birde kontrollere yakalanacak olur iseniz çok ciddi başınız ağrır.Diğer taraftan Bağlı bulunduğunuz Mal Müdürlüğü / Defterdarlık Muhasebe müdürlüğüde konuya karşı çıkacağı düşüncesindeyim Bu nedenlerle;İhaleyi İptal Edip Tekrardan Açmak var Ancak açık ihalede süre uzun eğer alacakların kurtarıyor ise 21/f İle daha kısa sürede ihaleye çıkabilirsin 21/f Kdv Hariç 301.228,00 Tl.
Aynen öyle yaptım,baya bı araştırdım çıkmaza giriyor, küçük bir hata başa döndürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt