• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli sağlıkta sertifika verdiğimiz eğitimlerin,döner sermayeden ödenek alabiliyormuyuz?

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

bilgin

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
MEB
Çalıştığınız İl/İlçe
SAMSUN/19 MAYIS
Sağlık bakanlığında görev yapan hemşirenin.Aile planlaması biriminde çalışıyor.Aile planlaması dışında birimimizde 1 doktor 2 hemşire olarak 1 hafta istanbulda eğitimci eğitmeni sertifikası eğitimi alıp ,birimimize bağlı aile hekimliklerinde çalışan doktor hemşire ebelere, hastanede çalışan ebe/hemşirelere ria eğitimi(3 gün teorik 5Gün pratik uygulamalı doktorlara,3 gün teorik 12 gün pratik uygulamalı hemşire/ebelere) düzenleyip yeterliliğe ulaştıklarında sertifika veriliyor.Bu sertifikayı ve eğitimi verebilmek için en az 1 doktor 2 hemşire/ebe olması gerektiği için 3 kişi yapılıyor.Bu yapılan eğitimden dolayı ek döner sermaye yada herhengi bir ek ders adı altında bir ödenek alabilirlermi??ilginiz için teşekkür ederim.

huseyinyalova

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim
Çalıştığınız İl/İlçe
000000
Bu eğitimi hizmet içi planlama şeklinde yapıp onay alırsanız ödeme yapabilirsiniz. MEB de eğitimcilere ek ders ödüyoruz. (Tabi önce ders planı eğitim verecek görevliler ve eğitim saati planlaması yapılıp onay alınıyor.)

bilgin

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
MEB
Çalıştığınız İl/İlçe
SAMSUN/19 MAYIS
Bu eğitimi hizmet içi planlama şeklinde yapıp onay alırsanız ödeme yapabilirsiniz. MEB de eğitimcilere ek ders ödüyoruz. (Tabi önce ders planı eğitim verecek görevliler ve eğitim saati planlaması yapılıp onay alınıyor.)
onay var, tabii ki bir plan içinde ve eğitim saatı ve eğitimi verecek planlama mevcut..MEB de değilde, Sağlık Bakanlığı taşrada bazı illerde bu görev için ücret ödendiği hususunda duyumlar söz konusu.. şayet bu şekilde ücret alan var ise ? nasıl bir yol izlediği konusunda yardım...

Sedat Atlas

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Türkiye
onay var, tabii ki bir plan içinde ve eğitim saatı ve eğitimi verecek planlama mevcut..MEB de değilde, Sağlık Bakanlığı taşrada bazı illerde bu görev için ücret ödendiği hususunda duyumlar söz konusu.. şayet bu şekilde ücret alan var ise ? nasıl bir yol izlediği konusunda yardım...
Alanda var alamayanda var bazı il sağlık müdürlükleri ödenek veriyor.Sizde il sağlık müdürlüğünüzle irtibata geçin

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt