• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli KBS Vekalet (Kurumsal Bordro)Banka Listesi Otomatik Gönderme

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Süleyman Kambuk

☾★ AYYILDIZ ☾★
Uzman Mutemet
Premium Üye
Facebook
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bak.lığı Meteoroloji Genel Müd
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara/Keçiören
KBS de münferit yaptığım vekalet ücreti hesabında para otomatik kişinin hesabına geçiyor. Bu işler kurumsal hesaplamalarda banka listesine otomatik gönderme yapıyor mudur.?
manuel banka listesi düzenleyerek talimat vermeden otomatik aktarma durumu var mıdır.?

R.P.

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
M.E.B.
Çalıştığınız İl/İlçe
Nevşehir / Merkez
Banka Hesabı havuz hesabı gibidir MYS de nasıl bir açıklama yapar isen o isim ile banka hesabına düşer oradan liste ile dağıtım yapmak gerekiyor.

Süleyman Kambuk

☾★ AYYILDIZ ☾★
Uzman Mutemet
Premium Üye
Facebook
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara/Keçiören
Mys değilde kbs üzerinden hesaplanan vekalet ücretlerini ben bu zamana kadar münferit yapıyordum ve hesaba otomatik para aktarılıyordu. Kurumsal hesapta da aynı şekilde aktarılıyor mudur.? Onu merak ediyorum.

R.P.

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
M.E.B.
Çalıştığınız İl/İlçe
Nevşehir / Merkez
Hayır Dediğim Gibi Banka Hesabı havuz hesabı gibi txt vermez isen hesapta bekler Yada İnternet bankacılığı yetkisi alınır ise aktarmayı kendinizde yapabilirsiniz Ancak bu yanlış anlaşılmalara neden olabilmekte Geçmişte yaşadığım şeyler.

Süleyman Kambuk

☾★ AYYILDIZ ☾★
Uzman Mutemet
Premium Üye
Facebook
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara/Keçiören
Maaşlarda disket halinde aktardığı için vekalette de bu şekilde saymanlıklarca yapılan bir işlem olabilir diye düşündüm. Dün hesaplama yaptım 5-6 birimde sonuca göre hareket edeceğim artık. Sağolun cevap için.

zahidreis

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Dünyanın En Güzel Şehirlerinden Biri
Mys değilde kbs üzerinden hesaplanan vekalet ücretlerini ben bu zamana kadar münferit yapıyordum ve hesaba otomatik para aktarılıyordu. Kurumsal hesapta da aynı şekilde aktarılıyor mudur.? Onu merak ediyorum.
yok kurumsalda text atmak zorunda kalırsın münferitteki gibi direkt kişinin hesabına geçmez sen text veya bankaya liste gönderene kadar para kurum hesabında bekler

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Forumda Üye Arayın

Üst Alt