• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Editörün Seçimi İhraçtan Göreve İade Kesenek/Primlerin SGK ya Bildirilmesi. (5434)

Hüseyin ÇEVİK

Site Admin

Yönetici
Site Admin
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Bayat
hüseyin hocam çok teşekkür ederim hallettik bakalım inşallah bugün ödeme emrini göndereceğim mal müdürlüğüne birkaç gün içerisinde de kesenek bilgilerinin girişini yapacağım kesenek miktarlarını önce girdim rakamlar tutacakmı diye bir sorun yok şükürler olsun bakalım inşallah kazasız atlatabiliriz bu durumu.
Ama şöylede bir sıkıntım hasıl oldu toplu emekli ikramiyesi de almış bu vatandaş onu tekrar emeklilik talebinde bulunduğunda dikkate alacağım sanırım bilginiz varmı bu konuda
Forumda İkramiyenin nereye ödeneceği ile ilgili bir konu açılmıştı. Buna göre emekli maaşının ve ikramiyesinin geri iade ettirilmesi gerekiyor.
Şimdiye kadar bu durumla karşılaşmadığım için İkramiyenin geri iadesinin alınıp alınmayacağı konusunda kesin bilgim yok.
SGK ya sormakta fayda var. SGK dan aldığınız yanıtı buradan paylaşabilirseniz bende öğrenmiş olurum :)

serap taşar

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bu ihraç edilen tekrar başlayan personel geriye dönük maaş yapılıyor değil mi
derneklerde çalışırken ihraç edilen bir personel planlama birimin de tekrar işe başladı
derneklerin bütçesi ayrı olduğu için onlar kendi maaşlarını kendileri yapıyor
planlama bizim bünyemizde olduğu için maaşlarını biz yapıyoruz
Bu durumda geriye dönük maaşları ve keseneklerini biz mi yapacaz yoksa eski birimi mi

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Forumda Üye Arayın

Üst Alt