• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli EKOBS Mesai Dışı

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

bariskelez

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Herkese iyi günler kolay gelsin. Diş Hastanesinde görev yapıyorum. Üniversiteden görevlendirme ile gelen uzman hekimimiz var. Mesai dışı çalışma günlerimiz Salı-Çarşamba ve Perşembe günleri. Yalnız hekimin görevlendirmesi Çarşamba - Perşembe ve Cuma günleri. Bu personel mesai dışı çalışmasına kalmak istiyor. Yalnız olurunun alındığı günler ile mesai dışı çalışma günlerimiz birebir uyuşmuyor. Salı günü gelemediğinden mesai dışı aktif gün kat sayısı değişiyor ne yapabiliriz ya da çözüm nedir ?

Menderes Özer

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bingöl
Herkese iyi günler kolay gelsin. Diş Hastanesinde görev yapıyorum. Üniversiteden görevlendirme ile gelen uzman hekimimiz var. Mesai dışı çalışma günlerimiz Salı-Çarşamba ve Perşembe günleri. Yalnız hekimin görevlendirmesi Çarşamba - Perşembe ve Cuma günleri. Bu personel mesai dışı çalışmasına kalmak istiyor. Yalnız olurunun alındığı günler ile mesai dışı çalışma günlerimiz birebir uyuşmuyor. Salı günü gelemediğinden mesai dışı aktif gün kat sayısı değişiyor ne yapabiliriz ya da çözüm nedir ?
Yapacak birşey yok ya mesai dışı günleri değişecek ya da kişinin görevlendirmesi

Yasin Ünsal

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Türkiye
buna benzer bir sorunu ankarada eğitimde eğitimcilerden birine sordum , aydaki mesai dışı çalışması yapılan toplam günden devam etmediği günlerin çıkarılması gerektiğini söyledi yani ne kadar ekmek o kadar döner hocam yapacak bir şey yok açgk düşecek varsa mesai dışı çalışmaya katılan hekim dışı personel bundan memmun olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt