• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli Ek ders matrah güncelle uyarısı

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

özgürsakınır

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Adalet Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bilecik
Kolay gelsin herkese. Bireysel ek ders yapıyorum. Güncellenmemiş matrah uyarısı veriyor.
Matrah güncelle dediğimde ödeme henüz gerçekleştirilmediği için işlem yapılamıyor hatası veriyor.

Mehmet AKDEMİR

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü
Çalıştığınız İl/İlçe
Van/Tuşba
Kolay gelsin herkese. Bireysel ek ders yapıyorum. Güncellenmemiş matrah uyarısı veriyor.
Matrah güncelle dediğimde ödeme henüz gerçekleştirilmediği için işlem yapılamıyor hatası veriyor.
Bu ay için kurumsal ödeme yaptınız mı?

özgürsakınır

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Adalet Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bilecik
Yapmadım Mehmet Bey. Bir öğretmen bir vaiz var ayrı ayrı bireysel yapıyorum ay başında ama bu ay yapamadım.

özgürsakınır

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Adalet Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bilecik
Muhasebata açtığım çağrıya cevap olarak geçen ay muhasebeye gönderilen bireysel ek dersin birisinin muhasebe süreci tamamlanmamış olduğunu söylediler. Mal müdürlüğü ödemeyi unuttu sanırım. Görüştüm bakacaklar kendileri.

özgürsakınır

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Adalet Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bilecik
Sorun çözüldü muhasebe tarafından yövmiyeleştirme işlemi yapılmamış ondan kaynaklanıyor. Konuyu kapatabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Forumda Üye Arayın

Üst Alt