• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Tartışma Döner Sermayede Hazine Payının düşürülmesi ile ilgili yazı Gerekmektedir.

Ali Selvi

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
Benim buradan anladığım gelirden %5 merkez payı %1 hazine payı ve %1 shcek payı (yani toplam %7) kesinti yapıldıktan sonra kalanın yarısını dağıtabiliyoruz. Bu da toplamda %46,5 a denk geliyor ancak bunun da şartı il sağlık müdürlüğünüzden gerekli onayı almak.

Ali Selvi

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
Danıştayın durdurma kararının tekrar durdurulması gibi bir durum söz konusu değil. Yani tekrar %15'e dönülmemiş.

bariskelez

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Danıştayın durdurma kararının tekrar durdurulması gibi bir durum söz konusu değil. Yani tekrar %15'e dönülmemiş.
Hocam bu ekobs koordinatörleri grubunda yazılanı kesinlikle doğru buluyorum ama resmiyette elimizde herhangi bir evrak yok. Buna ulaşabileceğimiz bir yer var mı ? %1 aldıktan sonra neye istinaden böyle yaptınız demesinler malum ilk soru mutemete gelecektir ☺

Ali Selvi

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
Yazı yazılması için talepte bulundu arkadaşlar ve bunu ek ödeme daire başkanı okudu. herhangi bir yazı yazılırmı bilmiyorum.

talat ün

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
SAĞLIK BAK.
Çalıştığınız İl/İlçe
KASTAMONU
EKOBS programı zaten dağıttırmıyor A2 raporundan fazlasını.

Ali Selvi

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
neden dağıttırmasın dağıttırıyor siz dağıtılabilir üst limite ve karar alınan tutara ne yazarsanız onu dağıttırır.

Rıdvan Ercan YILDIZ

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Site Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Batman/Gercüş
Benim buradan anladığım gelirden %5 merkez payı %1 hazine payı ve %1 shcek payı (yani toplam %7) kesinti yapıldıktan sonra kalanın yarısını dağıtabiliyoruz. Bu da toplamda %46,5 a denk geliyor ancak bunun da şartı il sağlık müdürlüğünüzden gerekli onayı almak.
Sekreterlik iken yekileri vardı fakat şimdi konuda yetki İl sağlık müdürlüklerinde değil @Ali Selvi Hocam.
İlgili yazı ektedir.

Ekli dosyalar

Ali Selvi

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
Bu yazı genel olarak Eski genel sekreterlikler zamanında birlik bazında dağıtım kararı alabilme yetkisi verilmişti. O yetkinin Sağlık müdürlükleri bazında kullanılamayacağından bahsediyor. Biz zaten sağlık müdürlükleri bazında karar alımıyoruz sağlık tesisi bazında karar alıyoruz.
Rıdvan hocam ek ödeme dağıtım kararı alırken karar defterine hazine payını % kaçtan yazıyorsunuz?

Metin Şahin

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Aksaray Ortaköy
Özür dileyerek araya girmiş olacam ama koca bakanlık iki satır yazı yazmaktan aciz. kurum whatsapp mesajlarıyla idare edilir mi Allah aşkına. iş yükü hat safa bide bunlarla uğraş işin yoksa. varsa bi kanun yönetmelik vb değişiklik yazı yaz.

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Forumda Üye Arayın

Üst Alt