Köşe Yazıları Açıkta İken Göreve İade Kesenek Hesaplama ve Bildirimi (5510)

Eren Yasin

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Adalet Bakanlığı
Açıkta iken göreve iade edilen 5434 e tabi personelin kesenek prim bildirimini aşağıdaki linkini verdiğim konuda anlatmıştım.
Bu konuda sadece prim...
Konu Çözümlenmiştir. Tüm içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Memur Maaş Hesaplama Robotu

375/666 Sabit Ek Ödeme | Doktor Sabit Ek Ödeme | Tabip Tavan Ek ödeme | Ek Ders Hesaplama | İşçi Emekli İkramiye Hesaplama | Asgari Geçim İndirimi Hesaplama | İlksan Emekli Yardım Hesaplama | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5510 | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5434 | Fazla Mesai Nöbeti Hesaplama | İcap Nöbeti Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Nöbet Hesaplama | 4/B Sözleşmeli İcap Nöbet Hesaplama | Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Maaş Hesaplama Robotu 2019 | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Maaş Hesaplama Robotu | Memur Maaş Hesaplama Robotu 2019 | Memur Emekli Maaş ve İkramiye Hesaplama | Aile Hekimliği Maaş Hesaplama | İşçi Maaş Hesaplama | Ücretli Öğretmen Maaşları | Terfi Farkı Hesaplama 5434 | Terfi Farkı Hesaplama 5510 | Taban Aylığı Hesaplama | Ek Gösterge Aylığı Hesaplama | Gösterge Aylığı Hesaplama | Yan Ödeme Aylığı Hesaplama | Kıdem Aylığı Hesaplama | Emekli Yolluk Tazminatı | Temsil Tazminatı Hesaplama | Görev Tazminatı Hesaplama | Makam Tazminatı Hesaplama | Özel Hizmet Tazminatı Hesapalama | Sağlık Dön.Sermaye Ek Ödeme | Doktor Döner Sermaye Ek Ödeme | Tabip Tıbbi Zorunlu Sigorta İade | Tabip Danışmanlık Ücret Hesaplama | Kişi Borcu Hesaplama | Riskli Birim Katsayı Hesaplama | Net Performans Hesaplama | Kefalet Aidatı Hesaplama | Geçici Görev Yolluğu Hesaplama | Ne zaman emekli olurum | Çoçuk Yardım Hesaplama | Döner Sermaye Ek Ödeme Tavan Hesaplama | Sağlık Personeli Sabit Ek Ödeme | Uzman Doktor Maaş Hesaplama | Asgari Ücretli Maaş Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama |
Üst Alt