• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli 4.Dönem toplu sözleşmenin 24. maddesine istinaden verilen ilave ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

ali rıza bülbül

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI 19 MAYIS İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ
Çalıştığınız İl/İlçe
SAMSUN/19 MAYIS
merhaba arkadaşlar, zamansız bir soru ama bir personelin sıkıntısından dolayı soruyorum özellikle tarım ve orman bakanlığında çalışan ve 4.dönem toplu sözleşmenin 24. maddesine istinaden verilen ilave ödemenin yönergesini inceledim ama bir konuyu bulmadım. 31.12.2018 tarihinde ücretsiz izinde bulunan personel bu ödemeden faydalanabilir mi ? konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim .şimdiden teşekkürler. tüm arkadaşlara iyi çalışmalar.

7952

Moderatör tarafında düzenlendi:

Süleyman Kambuk

☾★ AYYILDIZ ☾★
Uzman Mutemet
Premium Üye
Facebook
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bak.lığı Meteoroloji Genel Müd
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara/Keçiören
merhaba arkadaşlar, zamansız bir soru ama bir personelin sıkıntısından dolayı soruyorum özellikle tarım ve orman bakanlığında çalışan ve 4.dönem toplu sözleşmenin 24. maddesine istinaden verilen ilave ödemenin yönergesini inceledim ama bir konuyu bulmadım. 31.12.2018 tarihinde ücretsiz izinde bulunan personel bu ödemeden faydalanabilir mi ? konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim .şimdiden teşekkürler. tüm arkadaşlara iyi çalışmalar.
Soeununuz çözüldüyse sorun çözüldü diye belirtilseniz konu kapatılacak

Ferhad ERYILMAZ

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bitlis/Merkez
Ali Rıza Beyin bahsettiği madde bu.

1563876256045.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

ali rıza bülbül

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI 19 MAYIS İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ
Çalıştığınız İl/İlçe
SAMSUN/19 MAYIS
Soeununuz çözüldüyse sorun çözüldü diye belirtilseniz konu kapatılacak
arkadaşlar kusura bakmayın iş yoğunluğunda takip edemedim. konu kısaca kadrolu bir personel eylül 2018 ayında 6 ay ücretsiz izne ayrılıyor, dolayısıyla 31.12.2018 tarihinde ücretsiz izinde olmaktadır. bu durumda bulunan personeller verilen ilave ödemeden faydalanabilir mi?

Ferhad ERYILMAZ

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bitlis/Merkez
arkadaşlar kusura bakmayın iş yoğunluğunda takip edemedim. konu kısaca kadrolu bir personel eylül 2018 ayında 6 ay ücretsiz izne ayrılıyor, dolayısıyla 31.12.2018 tarihinde ücretsiz izinde olmaktadır. bu durumda bulunan personeller verilen ilave ödemeden faydalanabilir mi?
Bu ödemeye ilişkin destek hizmetleri dairesi başkanlığınca düzenlenen yönerge vardı. çok aramama rağmen bulamadım. ödemeyi döner sermaye saymanlığı yaptı. il müdürlüğünüz döner sermaye birimi ile görüşmenizde fayda var.

Süleyman Kambuk

☾★ AYYILDIZ ☾★
Uzman Mutemet
Premium Üye
Facebook
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bak.lığı Meteoroloji Genel Müd
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara/Keçiören
ücretsiz izinde ilgili ödemeyle ilgili bir görüş var ilgili bakanlık tarafından görüş eski ama yol gösterici olabilir. Konuya tam hakim olmadığımdan ayrıntıya giremedim.
İlgili görüş ektedir. Ayrıca konuyla ilgili tarım orman bakanlığının ilgili linkte
ÜRETİM TEŞVİK PİRİMİ 969 SAYILI KANUN 3. MADDE
üretim teşvik pirimi başlıkta 5 başlıkta açıklama yapılmış faydalı olacaktır.

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt