• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli 4/d Sürekli işçi rapor

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

elifalya

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
sağlık
Çalıştığınız İl/İlçe
bursa
merhaba 2 gün rapor alan sürekli işçinin tis gereği 2 gününü ödüyoruz. çalışma günü ve sgk günü 30 olarak giriyoruz değil mi ? Bu durum e bildirgede kişiyi raporlu gün çalışmadı seçeneğinin işaretle yemiyorum eksik gün belirtmediğimiz için sorun olur . mu?

Özlem Özarslan Taşkın

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Afyon/Sandıklı
merhaba 2 gün rapor alan sürekli işçinin tis gereği 2 gününü ödüyoruz. çalışma günü ve sgk günü 30 olarak giriyoruz değil mi ? Bu durum e bildirgede kişiyi raporlu gün çalışmadı seçeneğinin işaretle yemiyorum eksik gün belirtmediğimiz için sorun olur . mu?
1 ve 2 günlük raporlar e-vizite ekranına düşmez zaten. 1 ve 2 günlük raporlarda maaşında ve prim gününde kesinti yapılmıyor. 3 gün ve üzeri raporlarda 2 gün kurum öder kalanı sgk öder. 1 ve 2 günlük raporlarda bir işlem yapmanıza gerek yok.

elifalya

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
sağlık
Çalıştığınız İl/İlçe
bursa
1 ve 2 günlük raporlar e-vizite ekranına düşmez zaten. 1 ve 2 günlük raporlarda maaşında ve prim gününde kesinti yapılmıyor. 3 gün ve üzeri raporlarda 2 gün kurum öder kalanı sgk öder. 1 ve 2 günlük raporlarda bir işlem yapmanıza gerek yok.
teşekkür ediyorum

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
3 Gün ve üzeri raporlarda 2 günü ödersiniz. 3 günden az olan raporları direk kesiyorsunuz. 15/09/-15/10 dönemi 2 gün rapor almışsa Eylül ayı 30 gün sürüyor. SSK gününü 28 gün bildireceksiniz ve 2 gün ücret ödenmeyecek.
Eksik gün nedeni ise İstırahatlı seçeceksiniz. E-Vizitede işlem yapmanıza gerek yok çünkü 3 gün ve üzeri raporlar oraya düşer. Ve e-bildirgede İstırahalı sürelerde çalışamamıştır seçeneği işaretlenmeyecek..

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt