• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli 4/B Sözleşmeli Öğretmen Banka ödeme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

okan cicek

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
meb
Çalıştığınız İl/İlçe
kayseri
merhabalar sözleşmeli öğretmen ilce milli egitim müdürlüğü tek catı altında toplamak için yapılmıştı e-bildirge vs. ödemeler kolaylığı için olmadı ayın 14 de eski haline alacagız gecen ayda bu 3 kişi text ile ödeme yapamadık ödeme yapabilmek için banka bu 3 kişi ile ilgili ne işlem yapması gerekiyor?zaten 7 sözleşmeli öğretmen önceden bankaya txt atılmadan ödeme oluyordu simdi bu 3 kişi için txt atmamız gerekiyor ama bankaya 3 kişi için atılan maaş ödeme txt dosyası böyle hata veriyor hangi kodu denediysem olmadı) Firma Müşteri Numarası: ...................... "Gönderdiğiniz E-Posta Ekinde Yer Alan Dosyadaki Ödeme/Tahsilat Nedenine İlişkin Kod Sistemimizde Yer Alan Tanımlarla Uyuşmamaktadır.Lütfen Şubenizle İrtibata Geçiniz. "

zahidreis

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Dünyanın En Güzel Şehirlerinden Biri
ödeme tahsilat nedenini maaş seçin

zahidreis

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Dünyanın En Güzel Şehirlerinden Biri
temiz text talep edin maaş aldığınız banka şubesinden sizin kurum işlerine bakan memurdan

huseyinyalova

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim
Çalıştığınız İl/İlçe
000000
Yeni bir kurum adına veya yeni hesap numarası ile göndermek istiyorsanız bankadaki maaş işlerine bakan görevli sizin kurumu tanıtması gerekir.

Menderes Özer

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bingöl
merhabalar sözleşmeli öğretmen ilce milli egitim müdürlüğü tek catı altında toplamak için yapılmıştı e-bildirge vs. ödemeler kolaylığı için olmadı ayın 14 de eski haline alacagız gecen ayda bu 3 kişi text ile ödeme yapamadık ödeme yapabilmek için banka bu 3 kişi ile ilgili ne işlem yapması gerekiyor?zaten 7 sözleşmeli öğretmen önceden bankaya txt atılmadan ödeme oluyordu simdi bu 3 kişi için txt atmamız gerekiyor ama bankaya 3 kişi için atılan maaş ödeme txt dosyası böyle hata veriyor hangi kodu denediysem olmadı) Firma Müşteri Numarası: ...................... "Gönderdiğiniz E-Posta Ekinde Yer Alan Dosyadaki Ödeme/Tahsilat Nedenine İlişkin Kod Sistemimizde Yer Alan Tanımlarla Uyuşmamaktadır.Lütfen Şubenizle İrtibata Geçiniz. "
maaş kodu 01 dir ç ödeme tahsilattaki kod 02 diye hatırlıyorum

okan cicek

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
meb
Çalıştığınız İl/İlçe
kayseri
maaş kodu 01 dir ç ödeme tahsilattaki kod 02 diye hatırlıyorum
TXT oluşturma exelinde o sayılara mudale edemiyorsun kendin seciyorsun

Yeni bir kurum adına veya yeni hesap numarası ile göndermek istiyorsanız bankadaki maaş işlerine bakan görevli sizin kurumu tanıtması gerekir.
kadrolu öğretmen aynı kod üzerinden ilçe mem de çalışan kişiler ben dahil 001 kodundan ödeniyor aynı hesap no ile ama bu sözleşmeli hata veriyor aynı hesap no ile

bu ayı atlatıyım kendi okullarına taşıyacagım 3 kişiyi o zaman hata vermez miş

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt