• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli 3.2 Gelen Ödeneği Ne İçin Geldiğini Nasıl görebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Emir Asaf TURGUT

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
.5.0.00.1.03.2 kodunda paramız gelmiş. Ne için geldiğini nasıl öğrenirim.

Ne için geldiğinin detayını göremedim.

Emir Asaf TURGUT

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
Mys de ne için geldiğini maliye de göremiyor. 3.2 ye gelen para ile temizlik malzemesi alabilir miyim.

zahidreis

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Dünyanın En Güzel Şehirlerinden Biri
Mebbisten talep ettiğin ödeneklerden takip et hangisinin geldiğini anlarsın eğer fatura için gelmişse başka şeyde kullanırsan mağdur olursun faturalar dışında kırtasiye temilzik vb gibi ek alımlarda 50 bin istiyorsunuz 3 bin geliyor bakanlık iyice bozdu doğalgazda bile 30 bin istiyorsunuz 10 bin geliyor 2 ay bile dayanmıyor sonra zırt pırt alım avans iş güç uğraş dur işin yoksa

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
Birde bunu deneyin
Forum Dışı Alıntıdır

https://www.kbs.gov.tr/Portal/ adresi ana ekrandan.

1- KBS – KBS Kullanıcı Raporları –

2- (Raporlar –Okulunuzu Seçin) - Muhasebe Raporları

3- Kurumsal’dan Okulunuzu Seçin – Har. Sınıf Sekmesine tıklayın-Tertip Bazında Ödenek Gönderme/Tenkis Raporu’ na tıklayın:

4- Açılan sayfada Kurumunuza gelen tüm kalemlere yönelik ödenekleri görebilirsiniz. Bu belgede- Ödenek/Tenkis Belge No Sütunundan hangi amaçla geldiğini görmek istediğiniz ödeneğin numarasını seçip kopyalayın.

5- Sonra önceki ekranda (Har.sınıf sekmesi) Ödenek gönderme belgesine tıklayın ve açılan Maliye No penceresine kopyaladığınız numarayı yapıştırın ve tamama tıklayın. 1-2 Saniye içinde rapor açılacaktır.

zekiaydinli_70

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
AİLE,ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI
Çalıştığınız İl/İlçe
KARAMAN/ERMENEK
Ödenek istediğin YBS - Strateji Geliş. Başk. 'na YBS kullanıcısı olarak giriş yapıyorsun sonra ödenek talep ettiğin bölümde aylık ödenek dağılım sorgulama seçeneğine giriyorsun. Orada tertip tertip hangi ödeneğin gelmiş hangisi gelmemiş hepsini kalem kalem görebiliyorsun.8646

muallim001

Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim
Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim
Çalıştığınız İl/İlçe
Adana/Adana
Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt